Cinsel bitkisel ürünler

Cinsel Bitkisel Ürünler
En son günlerde tv ve web doğal ürün reklamlarıyla dolup taşıyor. Oldukça çok birey hekimlere, klinikte ve web üstünden başvuruyor.

Pekala, gerçek nedir?
Sözde tabii bulunduğu söylenen, ilaç süsü konulan alternatifler denetimsizlik sebebiyle satılmaya çalışılıyor. Her geçen gün sözü edilen ürünlere 1 yenisi ekleniyor, mağdurların adedi hızla artıyor, insanlarımız aldatılıyor. Seksüel performansa, kısırlığa, erkeklik organı boyutuna, erken boşalmaya, meni azlığına ve bilumum her derde iyi geldiği söylenerek kişiler dolandırılıyor.

Yaşamınızı renklendireceği söylenen setler, takviyeler, formulalar, yağlar; ABD, Irak Şark ve Avrupa’daki art niyetli firmalardan, Türk pazarlamacıları tarafınca, para kazanma hırsı ile araştırılmadan bayilik alınmak şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır. Bahsedilen ürünlerin ilmi ve bilimsel niteliği olan çevrelerce bildirilen sınırı olan, oldukça azca, ufak tefek takviye etkinliği göz ardı ediliyor, alternatif tıp başlığı koşullarında sunuluyor. Muhtemel zararı dokunan etkilerine asla değinilmiyor. Kullanıcıya bahsi geçen etkisinde bırakır anlatılmıyor.

Naturel, organik, şifalı şeklinde hastayı kalbinden vuran kutsî sözcükler kullanılıyor. Organik ürünlerin içine bi misil etken medikal ilaç serpiştirilerek kat ve kat çok fiyattan satılıyor. Esasen vatanımızda sözü edilen ürünlerin içinde ne olduğu mevzusunda ayrıntılı araştırma yapabilecek kurumlar sınırı olan olduğundan meydan sözü edilen satıcılara bırakılıyor.
Satıcılar, memnun kalmadığınızda “paranız iade edilecek” demektedir. Bahsi geçen hal size cazip düşebilir lakin memnun kalmazsanız paranızı iade edecek adamları ortada bulamazsınız. Ayrıca yarar görmediğine dair doktordan rapor getir demektedirler, insanlarda bahsedilen gidişatı hekime anlatmaktan sıkıldığından olayın suretiyle kapanmaktadır. Bana bi fazlaca vaka bahsedilen biçimde rapor almak için başvurmuş mağduriyetlerini bildirmem için esin olmuştur.

Bahsedilen oyuna gelmeyin. Ek olarak;
- Bahsedilen ilaçları kullananların gerçek iyileştirme için geç kaldığını ihmal etmeyin.
- Bahsedilen ürünleri kullananlarda mühim medikal sorunları görüldüğünü ihmal etmeyin.
- Ölümcül olabilen yasaklanmış içeriklerin yer aldığını ihmal etmeyin.
- Sözde ilaç ismi ile birlikte satılan sözü edilen ürünlerden zararsız olanlarının içinde bulunmakta olan maddeleri pazardan yada aktardan daha ucuza alabileceğinizi ihmal etmeyin.
Bahsedilen ürünlerin bazılarına Ziraat ve Köy İşleri Bakanlığı (bakanlık onayı dedikleri budur) tarafınca araştırma yapılmadan tasdik verilmektedir. Çoğunun ise tasdik verilmediği halde onaylı bulunduğu söylenmektedir. Bahsedilen ürünlere Sağlık Bakanlığı’ndan asla tasdik verilmediğini ihmal etmeyin.

Sevgili okuyucu, aslına bakarsan ilaçlar doğada bulunmakta olan nebat, hayvan ve bileşik kaynaklar kullanılarak yapılmaktadır. Arayışa girmenize gerek kalmamıştır. Aslında faydası var ise bilim adamları bahsi geçen ürünleri ilaç formuna getirip size sunarlar. İlaç firmaları işe yarayan mucize 1 ilacı neden satmak ve para kazanmak istemesin ki?

En arka şekilde, etkinliği ve güvenilirliği ilmi yöntemlerle kanıtlanmamış alternatifler ilaç değil paranızı almanın 1 yoludur.

Bahsedilen alternatifler ve zararları ile ilgili, daha teferruatlı data için üroloji hekiminizden çekinmeden buluşma talebinde bulunun.