Gömük Pipi & Saklı Penis

Gömülü Penis – Gömük Penis Nedir?
Gömülü penis bi problem olmayıp ,dışarda görülmeyen penis anlamında uygulanır.Gömülü penis teriminin tanımını daha öncesinde tamamıyla anlamıyla icra eden bi gösterim bulunmamakta. Bahsi geçen mevzuda hemen hemen dünyada toplanmış 1 kongre bulunmamakta. Binlerce vaka deneyimize dayanarak burada anlaşılır 1 halde tanımlama yapacağım. Gömülü penis en rahat şekilde glans dokusu gövde yüzey çizgisinin koşullarında kalan penis şekilde tanımlanabilir. Sünnetsiz çocuklarda sünnet derisi dışta göründüğünden bahsedilen hal aile tarafınca anlaşılmayabilir..Evlat yatar pozisyondayken dışta sallanan sünnet derisini 2 parmağınız aralarında tuttuğunuzda ; arada penis gövdesi yoksa ; bahsedilen hal gömülü penis şekilde değerlendirilebilir.
Kaynak: Gürsel Ateş
Pekala ya sünnet olmuş çocuklarda gömülü penis nasıl görünür. Aslen bahsedilen vaziyeti teşhis yapmak daha basittir. Penisinin bulunması icap ettiği yerde kuyu ağzı benzer biçimde 1 çukur görülmekte. Kısacası dışarda sallanan bi penis yok..

Gömülü Penis Nasıl Bir Hastalıktır?
Gömülü erkek cinsel organı bi problem değildir. Ama görüntü bi sorundur. Erkek çocuk için penis görüntüsünün hem seksüel hemde ruhsal yönden kıymeti çokca büyüktür. Ereksiyon esnasında yeterince boyut kişiyide partnerinide memnun etmesi gerekir. Kısacası penis ereksiyon halindeki ebatı ile değerlendirildiğinden bir tek gömüklük ehemmiyet taşımayabilir.. Bununla beraber çok fazla denli küçüklük söz mevzusu ise tedaviye gerek bulunmaktadır.

Gömük Penisin Sebebi Nedir?
Bilhassa pelvik kısımda çok yağ bulunmuş olması, yada çok aşırı denli minik penis, gömük en mühim nedenleridir. Buradanda anlaşılacağı suretiyle gömülülükten kurtulmanın kanalı.. ya penisin büyümesi..ve ya yağların azalmasıdır ? Iyileştirmenin ayrıntıları iyileştirme bölümünde açıklanacaktır. Bu zamanlarda şişman evlat yüzdesi zamanla çoğalmaktadır.Bahsi geçen halde çocuklarda çok aşırı yağlanmanın bi neticesiyle biçimde penisnın bulunmuş olduğu bölgedede yağlanma meydana çıkmakta ve penis bahsi geçen yağların aralarında görünmez bir hale gelmektedir. Ama her tombul evlat gömülü olacak diye bi kuralda bulunmamakta.

İri erkek üreme organına haiz yağlı çocuklarda penis gövdesinin 1 bölümü gömülü kalsada sallanır görüntüde 1 penis vardır. Penis küçüklüğünün gömüklüğü arttırdığını biliyoruz fakat pelvik yağlanma penis gelişmesini baskılayarak ufak kalmasına neden olabilir mu ? Tecrübemiz bunun doğruca bulunduğu tarafındadır. Yaşamın ilk iki yılı ereksiyonun en çok görüldüğü dönemdir. Öyleki bitiklik dediğimiz fimozis , bahsedilen ereksiyonların sonucuyla biçimde iki yaşına miktarında açılmaktadır. Fakat gömülü ve bitik penis çevresindeki yağların baskıladığı ortamında ereksiyona geçtiğinde bebek acı duyar ve bilhassa gece olduğunda uyanır. Bu olayın akıbeti biçimde ereksiyondan vazgeçer. buda büyümenin duraklamasına neden bulunur. Kısacası gömüklüğün kendisi ereksiyonları engelleyerek,gene gömülülüğün artmasına neden bulunur. Bahsi geçen kısır döngünün çözümünde erken sünnetin ne oranında mühim bulunduğu bizim tarafımızdan ispatlanmıştır. Özetlemek gerekirse erken sünnet,sıhhatli ereksiyonları uyararak bahsedilen kısır döngüyü kırar.Namıdiğer gömüklüğün ciddi sebeplerinden başka biri gecikmiş sünnettir.